Nebaví vás barva vašeho vozidla? Chcete něco výjimečného? Nabízíme CAR Wrapping – celopolepy karoserií vozidel. Provádíme aplikace speciálních vysoce odolných a teplem tvarovatelných folií v široké paletě barev, určené pro celopotahy neboli změnu barvy vozidla.

wrap3

Provádíme efektní potahy dílců karoserií, telefonů, notebooků, interiérových dílů, zrcátek a doplňků folií imitace carbon s 3D efektem, kde hrubá struktura karbonového plátna jenerozeznatelná dotykem od originálu.

wrap6

wrap6

Umíme barevné změny, designové doplňky a speciality. Pro celopotahy vozidel používáme folie značek 3M, Oracal, Safex, Ritrama, … speciálně určené pro potahy vozidel. Nabízíme speciality jako je carbon s 3D efektem v barvách černá, stříbrná nebo bílá, metalické barvy a nebo moderní barvy v hlubokém matném provedení.

wrap3

Příklady barevných variant car wrappingových folií VWS, Oracal, 3M™ Scotchcal™ Car Wrap, řady 85. Dobře provedené celkové pokrytí vozidla by mělo vypadat tak, aby nebylo možné poznat, že se nejedná o autolak.

wrap3

wrapmede

Celopolepy realizují proškolení a velmi zruční lepiči v naší vytápěné velkoprostorové dílně. Obvyklá doba celopolepu vozidla je 2-3dny a po dobu polepu nabízíme náhradní vozidlo zdarma. Jakékoliv prolisy a složité tvary umíme polepit. Trvanlivost celopotahové folie je vynikající a chrání lak vozidla před provozním opotřebením. Samozžejmostí je odstranění celopolepů a vyloupnutí vozidla z potahové folie jakmile uznáte za vhodné polep odtranit. Odstranění trvá max 1 den.

wrap4

wrap

DSCF2222_medium

DSCN0825

DSCF2532edit

Celopotahy vozidel provádíme převážně v naší dílně nebo i u zákazníků. Máme mnohaleté zkušenosti s polepy různých vozidel a tudíž zaručujeme precizní a perfektní práci. Pro bližší nabídku nebo další informace nám prosím napište na e-mail nebo zaviolejte: 601 320 830.

orientační ceny celopotahů vozidel – carwrapping
typ vozidla barevný potah 3M wrapping folie carbon s 3D efektem nebo jiná speciální car wrapping folie
zrcátka osobní automobil
700 Kč za pár
900 Kč za pár

kapota / střecha osobní automobil

(jeden velký karosářský dílec – typicky kapota nebo střecha vozidla)

2500 Kč / díl
3500 Kč / díl

osobní automobil celopolep

(kompletní celopotah vozidla, změna barvy)

20000 Kč
24000 Kč

dodávka, MPV nebo SUV

(kompletní celopotah vozidla, změna barvy)

23000 Kč
28000 Kč

Pro přesnější cenu nás kontaktujte. Jsme připraveni Vám nabídnout polep za cenu která Vám bude vyhovovat.