zalevane samolepky

Vyrábíme plastické zalévané 3D samolepky logoprinty s čirou pružnou pryskyřicí. Pro zalévání používáme nejmodernější zařízení švýcarské technologie BioDome a italskou vysokokapacitní dvoukomponentní technologii Color-Dec. Krystalicky čirá, asi dva milimetry silná vrstva UV tvrzené pružné pryskyřice dává samolepce velmi efektní hloubku a prostor.

DSC_1013

Máme vhodné technologie pro vysoké náklady vyráběných zalévaných 3D samolepek i malosériové zalévání.

Novinka:  Technologie dvoukomponentní pryskyřice Color-Dec nám umožňuje v extrémně krátkých dodacích lhůtách vyrobit velké serie za super cenu.
zalevane samolepky masova produkce

Výhoda: Nabízíme výrobu i ve velmi malých seriích a rádi pro Vás vyrobíme třeba jen 100 ks vašeho loga.

Pošlete nám Vaše logo rádi Vám samolepku zdarma navrhneme. Zkuste to!

DSC_1028

Samolepky vyráběné touto technologií jsou ideální pro efektní a decentní značení vašich výrobků, zboží, služeb a také pro polep reklamních předmětů nebo jako reklamní dárek.
Tvar samolepky není nijak omezen a je možno zalévat jakékoliv i nepravidelné tvary. Jediné co je třeba při návrhu dodržet je technologický minimální rádius všech rohů alespoň R 1 mm.

DSC_1042

Jako podkladové folie používáme značku 3M s vysocekvalitním lepidlem což zaručuje dokonalou funkčnost nalepené plastické etikety. Vynikající UV odolnost a čirost samolepky v exteriéru, naše pryskyřice je netečná k UV záření a nežloutne tak jak běžné pryskyřice.

DSC_1043

Rozměry zalévaných samolepek: Doporučujeme spíše menší decentnější rozměry cca 60 x 15 mm atp, maximální rozměr je omezen pracovní plochou našich strojů a to šířka 420 mm, výška 300 mm.

Zalévání dodaných samolepek: Nabízíme také zalití Vašich vlastních samolepek naší technologií, archy je třeba dodat, nezkroucené, vyloupané ve formátu maximálně A3. O cenovou kalkulaci a technické detaily si napište na náš e-mail dilna@svida.cz a obratem Vám odpovíme.

DSC_1047

Běžně vyráběné základní tvary zalévaných plastických samolepek jsou uvedeny na obrázku. Nic nebrání tomu zpracovat jakýkoliv jiný tvar tak aby bylo možno čirou pryskyřici aplikovat. V návrhu je nutné pouze dodržet zaoblení rohů, ostré rohy zalévat nelze.

svida zalivacky 2016 tvary

Výsledná cena samolepky vychází z plochy samolepky viz vyznačený výpočet. Běžné produkce jsou obdélníky cca 6 x 2 cm tj 12 cm2

zalivacky

Napište si o nabídku přímo na míru, rádi obratem pošleme kalkulaci: ecernekova@macemodel.cz nebo si zavolejte na produkci: +420 731 507 958 a kalkulaci Vám ihned sdělíme.