obrazy2

Z dodaných fotografií tiskneme a vyrábíme originální plátěné obrazy napnuté na dřevěné rámy. Velkoplošný solventní tisk na speciální bílé plátno nám dovoluje vytvořit krásný originál obrazu na velice atraktivní materiál. Výsledný výrobek působí příjemným efektem ruční práce. Ideální jako dekorace Vašich domovů, kanceláří nebo jako originální dárek. Kvalita a trvanlivost tisku na plátno je precizní daná použitou technologií s vynikající UV stálostí použitých barev. Obrazy lze běžně omývat saponáty nebo mycími prostředky.

obrazy1

Pošlete nám svoje fotografie a my pro Vás vytiskneme a vyrobíme originální obraz z dovolené, vašich dětí nebo domácího mazlíčka. Drobné retuše, úpravy a barevné korekce fotografií našimi grafiky před tiskem jsou započteny v ceně. Pro firemní prostory vyrábíme obrazové série s fotografiemi referenčních zakázek, realizovaných projektů nebo dekorační firemní fotografie opatřené popisem nebo logem dle přání.

DSC_8904
detail rohu plátěného obrazu napnutého na rám a struktura povrchu plátna

obrazy3

Kvalitní dřevěný rám o tloušťce 20mm je sesazen na frézované pera a drážky do požadovaného formátu. Plátno je přistřeleno sedlářskými skobičkami k dřevu a pomocí dřevěných klínků vypnuto. Takto vyrobený obraz lze jednou za pár let poklepem lehce přepnout a zase pověsit. Použitá metoda vypínání plátna funguje již od dob starých mistrů a tak není nutné vymýšlet nic nového.

DSC_8901
zadní strana plátěného obrazu a detail napínacích klínků

Využití plátěných obrazů je především v interiéru jako netradiční a moderní dekorace. Rozměr dřevěného rámu není v podstatě omezen a nabízíme rozměry od 50 x 30cm až po obří 120 x 170cm.

obrazy4

Data pro tisk: běžné typy datových souborů z digitálních fotoaparátů nám můžete zaslat e-mailem na dilna@svida.cz

Orientační ceník plátěných obrazů

Rozměr plátěného obrazu
Cena za kus
50 x 30 cm
490 Kč
60 x 40 cm
640 Kč
70 x 50 cm – nejčastěji vyráběný rozměr
790 Kč
85 x 60 cm
940 Kč
100 x 70 cm
1430 Kč

Ceny uvedeny za kompletní výrobu včetně DPH. Množstevní a agenturní slevy dohodou. Jiné rozměry možné zvětšovat po celých desítkách cm.

Navštivte náš shop a vyberte si z nabídky rozměrů a nechte si plátěný obraz poslat až na Váš stůl domů.