Signmaker – lepič – přijmeme nové pracovníky

Pro naši grafickou dílnu přijmeme do hlavního pracovního poměru nové signmakery – lepiče, pracovníky pro výrobu reklamy. Přijmeme i mladé lidi bez praxe, s chutí pracovat a vše další vás naučíme.

Požadujeme: Pracovníky s manuální zručností pro práci se samolepícími foliemi.  Komunikativnost a ochotu naučit se řemeslo od profesionálů.

Pracovní náplň:  Instalace samolepících folií na vozidla ve spolupráci se zkušeným kolegou, reklamní polepy výloh, tabulí, veletržních stánků, provozoven. Praxe v oboru je výhodou a  fortelnou aplikaci řezané a tištěné grafiky finančně oceníme již při nástupu.

Možnosti profesního růstu: Naučíme Vás práci s foliemi, práci na řezacích plotrech, velkoplošných tiskových strojích, CNC laserech a technologiích pro výrobu samolepek.

Nabízíme: hlavní pracovní poměr, nadstandardní platové podmínky, 20.000 Kč čistého jako nástupní plat, profesní a platový růst, stravování – obědy platí firma, 13. plat jako roční prémie za dobře odvedenou práci.  Práci v dobrém kolektivu solidní grafické firmy.

Nástup: ihned, HPP na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou.

SVIDA, s.r.o. grafická dílna, Jinačovice 506, 66434 Kuřim, tel.: 602791285, dilna@svida.cz  www.svida.cz

Posted in Aktuality