big_ploter_mutoh_valuejet_1604

Velkoplošný solventní a ekosolventní tiskové a řezací stroje značek Mutoh a Roland jsou naše profesionální tiskové technologie pro exteriérové i interiérové tisky s dlouhou životností. Šířka tisku jednoho pásu je 1,6 m, délka je neomezená. Pro venkovní aplikace používáme mild-solventní inkousty s vysokou UV stabilitou, dokonalou odolností proti otěru, vodě, výbornou přilnavostí na podkladové materiály a brilantním podáním barev při tisku.

Roland VersaCAMM VS-640 64 inch Printer Cutter

Na našich tiskových technologiích pro Vás potiskneme širokou škálu materiálů jako jsou: samolepící fólie, billboardový papír, prosvětlovací fólie, banerové plachty a autoplachty, textil i vlajkovinu.
Kvalita a trvanlivost tisku je zaručena i maximálním rozlišením tisku 1440 dpi což nám umožňuje zhotovovat výtisky v špičkové fotokvalitě s vynikající trvanlivostí v exteriéru až 3 roky bez nutnosti dalších povrchových úprav potištěného materiálu.

Tisk bílou barvou na samolepící materiály nám umožnuje i netradiční řešení při výrobě reklam a umožňuje nám potiskovat i tmavé materiály a folie.

roland_obrazkyTvarový výřez samolepek hned po vytištění nám šetří čas při výrobě. Je možné vytisknout a zároveň vyřezat i komplikované tvary samolepek s přesností sesazení na desetiny milimetru na jeden zátah. Elegantně tak vyrábíme i malé série tvarovaných samolepek.

Využití potištěných materiálů je především v exteriéru na billboardy, poutače, cedule, výlohy, světelné reklamy, backlighty, citylighty, polepy automobilů, plachty a autoplachty, banery, síťoviny, vlajky, různé tvarové samolepky nebo ověřovací vzorky před hromadnou výrobou. Pro vysoké tiskové rozlišení je bezproblémové použitú i pro interérové aplikace, celoplošné tisky na desky prezentačních systémů, výstavních stánků, POP stojanů, displejů, vekoplošné fotografie a obrazy.

Orientační ceník velkoplošného tisku
Typ materiálu Cena za 1 m2 při tisku
více jak 10 m2
Cena za 1 m2 při tisku
do 10 m2
billboardový papír (blueback) 180 Kč 190 Kč
samolepící folie – 3letá, lesk/mat 250 Kč 270 Kč
samolepící folie – 8letá, litá na prolisy 360 Kč 390 Kč
plachtovina (banery, autoplachty) 460 Kč 480 Kč
laminace lesk/mat 130 Kč 150 Kč

Ceny uvedeny za kompletní výrobu včetně tvarových ořezů a příprav tisku, bez DPH. Množstevní a agenturní slevy dohodou.

Data pro tisk: běžné typy datových souborů na CD-ROM, ZIP, e-mailem, …