V našem grafickém studiu tým profesionálních grafiků zpracovává a realizuje nápady a vize svých klientů. Vznikají zde grafické návrhy budoucích katalogů, prospektů, letáků a vizitek. Vytváříme vizualizace budoucích obchodů, výloh a polepů firemních aut. Navrhujeme nové jednotné firemní vizuální styly a řešíme logotypy. Retušujeme a barevně upravujeme digitální fotografie pro špičkové použití v polygrafii.

Grafiku zpracováváme na grafických stanicích platformy PC, vybavených kalibrovanými grafickými monitory EIZO, tablety Wacom a profesionálním grafickým software. Výstupem naší práce jsou data v korektním PDF/X1a pro další zpracování a nebo všechny běžné a obvyklé formáty pro osvit, polygrafické a signmakingové zpracování.

Grafické řešení jednotlivých zakázek volíme vždy optimální s ohledem na další realizaci v naší grafické dílně nebo u smluvních polygrafických partnerů. Optimalizujeme a navrhujeme každý budoucí výrobek s důrazem na efektivní a ekonomickou výrobu. Máme pod kontrolou všechny fáze od návrhu po konečnou realizaci. Návrhy klientům ukládáme na FTP server kde jsou kdykoliv k dispozici a všechny zakázky se archivují na našich diskových polích pro budoucí možné opakované použití.

Používáme barevné kalibrace a optické sondy

Profesionální CG grafické monitory

Ukládáme na zálohovací RAID disková pole