acsPro výrobu informačních systémů používáme špičkové hliníkové profily ACS Belgium. Tato komplexní „stavebnice“ umožňuje profesionální řešení jakéhokoliv informačního systému s důrazem na dlouhodobou funkčnost, precizní design a trvanlivost. Pomocí na míru řezaných profilů je snadné sestavit vždy něco jiného – jmenovku, tabulku, panel, paraván, stojan, totem, …

acs1

Barevnost profilů a prvků: acsbarvy

Základní barvy – přírodní hliník, stříbrný elox, zlatý elox, popř. i potahované povrchy mahagon a dub lze měnit kdykoli je to zapotřebí pomocí lakování dle vzorníku RAL.

acs3

Grafické řešení informačních textů vychází z potřeby zákazníka. Individuální návrh v duchu stavby zpracujeme kompletně včetně cenových rozvah. Konečnou tvář dodáváme tabulkám logotypy a písmem řezaným z matných samolepících folií nebo velkoplošným tiskem na matné samolepící podklady vysoce odolnými solventními inkousty.

V praxi se tento systém osvědčil pro snadnou a jednoduchou výměnu částí textů, jmen, funkcí atp. Svým zákazníkům poskytujeme poprodejní servis a nové texty na přelepení tabulek posíláme bezplatně poštou a aplikaci si jedoduše provede klient sám, popř. to řešíme návštěvou a aktualizací textu tzv. „za pochodu“.

design

Základním prvkem systému ACS Triline DeSign jsou lamely o šířkách 15 – 300 mm v provedení stříbrný elox nebo v jakékoli jiné barvě. Jejich maximální délka je 2500 mm a řežeme je na přesné rozměry dle požadavků. Různé lamely umožňují vytvářet panely jednostranné i oboustranné, k zavěšení na zeď i ke stropu, samostojné nebo s vlastním osvětlením. Rámečky tabulek jsou vyrobeny také z hliníku nebo v ekonomičtější verzi z matného černého plastu. ACS systém pamatuje i na stavbu informačních paravánů, totemů a sloupů v exteriérech, do výrobních hal a vestibulů.

jazz

Důmyslný závěsný systém Jazz nám umožňuje realizaci informačních tabulí a panelů i na jinak nepřístupných místech. Základní charakteristikou těchto profilů je prohnutý tvar.

splendidlogojazz2

Kompaktní systém rámů a uchycení pro prosvětlené panely, výplně z mléčného plexiskla a uvnitř osvětlovací tělesa. Ideální na plně prosvětlené světelné boxy. Grafiku na plexi řešíme celoplošným potiskem čiré nebo bílé translucentní folie a její následným nalepením na mléčné plexisklo.

splendid

acs_venku

Netradiční řešení: Skleněné tabulky s leštěnými hranami a upínací nerezové prvky.

DSC_8491DSC_8495