DSC_4988

Nabízíme a děláme reklamní celopolepy automobilů a firemních dodávek. Chcete změnit barvu vozu nebo reklamním polepem automobilu konečně zaujmout? Neváhejte, polepy na vozidlech jsou moderní a velmi atraktivní formou venkovní reklamy. Polepy vozidel nás baví.

Provádíme efektní potahy dílců folií imitace carbon, barevné změny vozidel, designové doplňky a speciality.

Realizujeme reklamní polepy a grafiku na automobily. Polepy vyrábíme z litých samolepících folií se zaručenou životností 7 a více let na řezacím plotru nebo tiskneme na velkoplošném šestibarevném solventním stroji s tiskovým rozlišením 1440 x 720 dpi. Nápisy a loga jsme Vám schopni nabídnout z folií standardních barev, dle širokého výběru vzorníků (Avery, Oracal, 3M, Neschen, …) v závislosti na povrchu automobilu (prolisy a tvary) a požadavku na trvanlivost grafiky, případně nabízíme různé speciální folie, jako reflexní apod.

DSCN0362

Digitální tisky aplikujeme na automobil například v kombinaci s řezanou grafikou, nebo automobil můžeme „zabalit“ do barevného tisku celoplošně. Na celoplošné polepy používáme kvalitní litou folii potištěnou solventními inkousty a opatřenou litou laminací. Na tuto kombinaci poskytujeme záruku 5 let pro běžný provoz v exteriéru. Pro speciální krátkodobé aplikace používáme lehce snímatelné folie. Speciální celoplošné polepy tzv. „zabalení do fotky“ realizujeme na fólie značek Oracal, 3M, Avery s patentovanými systémy lepení na sucho „easy aply“ nebo RapidAir pro dokonalé olepení hran, oblin a prolisů bez bublin a protaženin.

DSCN0992

Naší specialitou jsou celopotahy a změny barvy vozidel foliemi 3M, Oracal, Ritrama pro techniku car wrapping – celoplošné změny barvy vozidel nebo speciality jako je 3D carbon, mat atp.

DSCN0393 UPR

Zadání zakázky – Vlastníme kompletní databázi výkresů automiobilů a tak pro Váš konkrétní automobil vytvoříme zdarma předběžný grafický návrh polepu a spočítáme přesnou kalkulaci. Po schválení definitivního návrhu zpracování vyrábíme polepy což nám většinou zabere tak 3-4 dny. Grafiku lepíme převážně v naší dílně nebo i u zákazníků. Máme mnohaleté zkušenosti s polepy všemožných vozidel a tudíž zaručujeme precizní a perfektní práci. Pro bližší nabídku nebo další informace nám prosím napište na e-mail

DSCF2563edited

DSCF0810

 

 Orientační ceny

typ vozidla jednodušší polep
(řezaná grafika)
celoplošný polep
(komplet fotopolep)
osobní automobil – malé značení
(loga na dveře, zadek kontakty, zadní okno onewayvision)
3900 Kč
osobní automobil 
(oba boky, kapota, střecha, nárazníky, zadek, zadní okno)
9700 Kč
od 19000 Kč
pickup
(např. Opel Combo celá nástavba, boky vozu, kapota, zadek, zadní okno)
9700 Kč
od 23900 Kč
dodávka
(např. Ford Transit celé boky, nástavba, kapota, zadek, zadní okno)
14500 Kč
od 28900 Kč
autobus, tahač s návěsem
(např. Scania, Karosa, boky vozu, zadek, zadní okno)
23000 Kč
44000 Kč

Pro přesnější cenu nás kontaktujte. Jsme připraveni Vám nabídnout polep za cenu která Vám bude vyhovovat.

Po dobu polepu nabízíme náhradní vozidlo ZDARMA