Realizujeme reklamní grafiku na široké spektrum reklamních ploch a nosičů. Výroba začíná kvalitním grafickým návrhem a volbou vhodné technologie zpracování. Obor signmakingu zahrnuje výrobu reklamních panelů, billboardů, polep firemních automobilů, výroba vývěsních štítů, výloh, poutačů…

Při jednotlivých grafických řešeních kombinujeme následující technologie:

řezání z barevných samolepících folií na řezacím plotru

CH130SRIIIlowres_000

Klasická technologie s širokou škálou barevných materiálů vhodných jak pro krátkodobé aplikace tak přírodními vlivy v podstatě nezničitelné grafiky „napořád“. (panely, auta, výlohy, billboardy, bannery …)

velkoplošný tisk

 

big_ploter_mutoh_valuejet_1604

mildsolventními a ekosolventními barvami na podkladové samolepící folie jsou naše hlavní tiskové technologie. Tiskneme v šíři 1,6 m a nekonečné délce s rozlišením až 1400x1400dpi. Naší specialitou je tvarový obřez vytištěných samolepek přímo v tiskovém stroji stroji Roland SolJet Ex II Pro. Brilantní výtisky s dokonalou barevností jsou vhodné pro širokou škálu použití jak v interiérech tak i exteriérech se zaručenou životností 3 roky bez jakékoliv další povrchové úpravy, celoplošné foto polepy vozidel, velké fotopanely, billboardy i malé ověřovací série samolepek. Tiskový stroj Mutoh Valuejet s novou technologií ekosolventního tisku pro dokonalé exteriérové i interiérové aplikace.

sítotisk

S10

na plastové samolepící folie, reklamní textil a speciální aplikace. (1-5 barevný potisk na bílé nebo barevné folie) Klasická tiskařská technika ověřená desetiletími. Síto je síto a tu hmatem cítitelnou vrstvu barvy zatím digistroje zcela nenahradí. Potisky vyrobené touto technikou jsou ideální pro venkovní použití, pro středně velké náklady samolepek a různé dotisky na širokou škálu materiálů. Naší specialitou je průmyslová výroba samolepek na vozidla, vyrábíme širokou škálu autosamolepek CZ, Začátečník, Dítě v autě, Konstrukční rychlosti 80, 100, 110 km atp.

plnobarevný digitální tisk na technologii Minolta BizHub

products_pp_header_362x211_07

Výjimečný tisk pro chytrou barevnou produkci

  • Jedinečná kvalita obrazu – Impozantní tiskové rozlišení 1,200 x 1,200 dpi x 8 bit dokáže perfektně reprodukovat i ty nejmenší znaky a nejtenčí čáry. V kombinaci se špičkovým tonerem Simitri HD odpovídá výsledek kvalitě offsetového tisku.
  • Technologie pokročilé reprodukce barev od Konica Minolta – absolutní konsistence výstupu zaručuje technologie S.E.A.D. II, FM rastrování, monitoring stability, kontrola density
  • Vedení médií a možnosti dokončování  – stroj disponuje sofistikovaným systémem vedení papíru až do plošné hmotnosti 300 g/m2 a všestraným dokončováním, včetně vazby V1, vícepozičním děrováním a vkládáním.

plnobarevný ofsetový tisk

equipment-heidelberg-speedmaster-xl75-lg

Tiskneme i na plastové folie s povrchovou úpravou UV lakováním. Na klasických čtyřbarevných ofsetových strojích tiskneme folprintovými barvami plnobarevné foto samolepky. Povrch vytištěných samolepek je zalit do silné vrstvy laku a následně v UV tunelu „upečen“ do ideálního lesku a tuhosti. Tato technologie je vhodná na větší série interiérových i exteriérových samolepek, následný obřez nebo násek tvarů dokončujeme na řezacích plotrech nebo klasickém příklopovém lisu.

CO2 Laser

gravirovaci-a-rezaci-laser-numco-c-1290-original

Gravírovací a řezací CO2 laser nám umožňuje výrobu reklamních předmětů, řezání akrylátů a gravírování dřeva. Vyrábíme touto technologií světelné písma, navigační cedule, cedulky na dveře, nejrůznější štítky, výrobky z kůže a dřeva, firemní razítka.

Color-Dec zalévací linka na samolepky

0

Dvoukomponentní zalévací linka na vysoceproduktivní zalévání krystalicky čirou pryskyřicí s pracovním stolem formátu 330x430mm s pracovním cyklem na desetitisícové náklady.

01  3m_logo_2424 oracal_thumb

Pro grafické práce používáme kvalitní fólie značky AVERY DENNISON FasCal řad 500, 700 a 800 – zaručená životnost 3, 7 nebo 10 let. Tiskneme na necoatované materiály bez nutnosti další laminace se zaručenou trvanlivostí v exteriérech 3 roky. Pro speciální aplikace používáme např. reflexní fólie 3M, kvůli barevné shodě i folie značek Oracal a MacTac.