EST-stage-technology-stanek-Berlin-2015-side

DSCF0661

Zrealizujeme jakýkoliv výstavní či veletržní stánek s ohledem na moderní styl a design ve výstavnictví tak, aby byl v souladu s marketingovou strategií firmy a zároveň byl originální, atraktivní a poutavý.

DSCF8736

Jako základ kontrukce budoucího stánku používáme modulární hliníkový systém truss Quadro M222, který nám umožňuje stavět výstavní stánky s ohledem na moderní design, stabilitu a snadnost montáže v místě. V kombinaci s využitím textilních materiálů, velkoplošné grafiky a kvalitních podlahových a obkladových materiálů vzniká moderní vzdušná koncepce stánku.  Díky variabilitě konstrukce jsme schopni vyřešit jak malé modulové stánky 3x3m tak i velké expozice v řádech stovek metrů čtverečních. Samozřejmostí je vhodné využití stále kvalitnějších audiovizuálních zařízení a kvalitní profesionální osvětlení. Máme zkušenosti a umíme navrhnout a postavit veletržní stánek kdekoliv v Evropě.

1. designový návrh stánku

Veletržní stánek nebo expozici komplexně navrhneme ve spolupráci s architekty v konstrukčním software a následně digitalizujeme do přehledných 3D vizualizací budoucího stánku. Klademe důraz na dokonalé využití prostoru, komfort, funkčnost a celkový vzhled expozice.

2. technické řešení

Zhotovíme podrobnou výkresovou dokumentaci expozice nebo stánku. Vypracujeme výkresy elektroinstalace, datových sítí a další kabeláže. Navrhneme profesionální osvětlení budoucího stánku.

3. generálka stánku

Budoucí veletržní stánek postavíme z modulárního hliníkového systému truss Quadro M222 u nás v dílně kompletně včetně zařízení, dekorací, světel a všeho důležitého abychom společně odladili případné drobnosti hned a včas. Umožňuje nám to se vyhnout komplikacím a případné improvizaci na místě montáže a klient ihned získá představu o prostoru a hmotě budoucího stánku.

4. doprava a montáž

Zajistíme dopravu a montáž veletržního stánku vlastními prostředky kdekoliv v Evropě. Náš kvalifikovaný montážní tým stánek postaví a zkompletuje za jeden nebo dva dny na místě výstavy. Díky generální zkoušce je montáž hladká a rychlá, nic nechybí a vše sedí přesně tak jak bylo vyzkoušeno u nás v dílně.

5. demontáž

Demontáž a dopravu zajišťují naši montéři a zpravidla se jedná o jednodenní akci. Díky rychlosti montáže a demontáže šetříme náklady. Samozřejmostí je úklid výstavní plochy dle parametrů výstaviště.

C2.2030truss KMTtruss1 285736394_727 DSCF2392

Rychlost a cenová výhoda je hlavním důvodem použití modulárního systému truss Quadro M222. Nechte se překvapit jak moderně lze veletržní stánek vyřešit.

est

Certifikát pro truss system M222 quatro QTM ve formátu .pdf